morkusovic česneky

morkusovic česneky

středa 30. listopadu 2016

vánoční jarmark 2016

  Všechny Vás moc a moc zdravím,
za nás všechny, děkujeme za hojnou účast, pochvaly, spoustu dárků, milých tváří a opět jsem osobně poznala některé z Vás (internetových dalekých zákaznic) děkujiiiiiiii
    Letos bylo překvapení v podobě vánočního pokojíčku, kde byl, tedy stále je, ve staré opravené skříni betlém, falešný krb, který jsme s manželem vyrobili za 10min, ze zbytků různého dřeva, barva pak celý krb sjednotila. Letošní "věnec" na dveře je ze 4 březových klacků (2ks 40cm a 2ks 60cm) v rozích vrutem do dřeva sešroubované, z vnitřní strany přistřílené větvičky z tisu, plechový domečkový svícen též přišroubovaný a keramické hvězdičky přilepené. Počasí nám opět klaplo, což bylo super.
   Nu a nebudu zdržovat, tu jsou fotky z jarmarku, jeee, málem bych zapomněla, keramická dílna je otevřená celoročně, jakýkoliv den, víkend či svátek, teď po celé svátky je i pro veřejnost otevřený betlém, když budete mít cestu, jste zváni Vaše Zmorkusovic15 komentářů:

 1. Zuzanko to jsi vše krásně připravila ,úžasná podívaná a jak je vidět účast byla hojná a vybírat bylo z čeho- skvělá akce .....H.

  OdpovědětVymazat
 2. Zuzanko, to je nádhera!Přeji krásný předvánoční čas.Věra

  OdpovědětVymazat
 3. No páni...to muselo dát ohromnou práci. Máš mou hlubokou poklonu ♥
  Pa M.

  OdpovědětVymazat
 4. Zuzko,u tebe člověk nikdy neví co obdivovat dřív!!!Snad také jednou pojedeme kolem a budu moct vše spatřit na vlastní oči:-)Krásný adventní čas!

  OdpovědětVymazat
 5. Milá Zuzanko, jsem ráda, že jsem tu krásu mohla spatřit na vlastní oči. To cestování stálo za to. A dokonce jsme i na fotce :-) . Mějte se krásně. M.

  OdpovědětVymazat
 6. Zuzanko, nádhera. Obdivuji tvůj cit pro prostor a maličkosti. Nádhera dívat se na fotky. Měli jste velkou účast.

  OdpovědětVymazat
 7. ZUZANKO....TOLIK KRÁSY POHROMADĚ.....jednou bych ráda vše viděla na vlastní oči.
  Přeji ti poklidný předvánoční čas.
  Jana

  OdpovědětVymazat
 8. Když vidím fotečky tak teskním, že jsem nemohla jet, ale měli jsme s dětmi ve škole akci, na kterou jsem musela. Ale už ted jsem si naplánovala na jaro cestu k Vám, to už si do toho nenecháním nic vlézt.
  Krásný advent Dana

  OdpovědětVymazat
 9. Zuzi, moc krásné fotky a určitě i jarmark, škoda, že bydlíš tak daleko, hned bych se k tobě vydala ..... Marki

  PS: Ti sněhuláčci jsou překrásní !!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Toto by som raz chcela vidieť naživo...

  OdpovědětVymazat
 11. I love your holiday decorations! As pictures show, I am not alone!

  OdpovědětVymazat
 12. Milá rodino to co jste vytvořili je neskutečné.Tolik píle a usílí.Nádhera.Jen bych Zuzko uvítala větší fotky:))))abych se mohla kochat ještě víc,prosím, prosím.Všechny vás moc zdravíme ze stodoly a přejeme krásné adventní dny.Lenka

  OdpovědětVymazat
 13. Tolik nádherných výrobků! Jarmark musel mít úspěch, což je vidět podle fotek, navštívilo ho spoustu lidí! Zuzí jsi neskutečně šikovná, tvá keramika a i další ručně dělané výrobky jsou skutečně nádherné a s láskou dělané.. :)

  OdpovědětVymazat
 14. Milá Zuzko máte to moc krásné a ty sněhuláci a panenka na svíčku je za mě top.Krásné Vánoce.

  OdpovědětVymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat