morkusovic česneky

morkusovic česneky

sobota 13. července 2013

v dílně

   Zdravím všechny a zároveň chci moc poděkovat za tolik krásných komentářů i mailů, co jste poslali k minulému příspěvku, jste zlatíčka....

   Dnes Vás chci pozvat ke mě "do práce". Většina víte, že se už nějaký ten pátek živím keramičinou, je to super mít práci doma, být si svým pánem, ale není to jak v jiné práci, kde "zabouchnete dveře" a jdete domů, já jsem v dílně více jak doma, ale.... něco za něco...
   Jsem hrozně ráda, že se Vám má práce líbí, už je i v různých státech, což je obrovská pocta. Jezdí ke mě hromada lidí ze všech koutů nejen naší republiky, poznávám tolik úžasných lidí, za to také velký dík.
Nu a teď už Vás zvu ke mě. Je to obyčejná zaprášená keramická dílna, plná všech možných a nemožných pomůcek a také mé práce, atd.... Tam vzniká vše pro Vás, tam jsou "hromádky" Vašich objednávek, než to vše zabalím a pošlu do světa.15 komentářů:

 1. Zuzi,to je paradicka a stesti zaroven,mit praci ktera te bavi a nemuset nikam dojizdet a delat si temer vse dle sveho,ale i ja jsem sama okusila podnikani a moc dobre vim,ze je to nekdy,mozna vetsinou od nevidim do nevidim a myslenky na ni jsou i po tzv.padla.Kazdopadne u tebe by byl hrich,nedelat to,co tak uzasne umis a i ja neodolavam a spradam plany a mozna i malou vyzvu pro tebe,co by jsi me mohla vyrobit.

  OdpovědětVymazat
 2. Zuzko,je to nádhera,máš šikovné ruce.Už jsem zkoušela pracovat s hlínou a není to jednoduché,ale bavilo mě to.Když to přirovnám k cukrařině tak to má podobné fáze příprava,peční,dodělání.
  Přeji hodně výrobků a nápadů a těším se na náštěvu.
  Měj se krásně
  Michaela G.

  OdpovědětVymazat
 3. Prý obyčejná zaprášená dílna:-) Nic není obyčejné, když se to dělá s láskou:-)))

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Zuzi...děkuji za prima prohlídku dílnou, je to perfektní, i když vím, kolik to dá práce.
  Měj se moc prima, pa Martina ☼

  OdpovědětVymazat
 5. Zuzi, tvá dílna je náhodou moc hezká a vznikají v ní moc krásná dílka .... je vidět, že tě to moc baví a to je na tom všem to nejkrásnější, když se z práce stane koníček ...pa, pa Marki

  OdpovědětVymazat
 6. Keramika je opravdu úžasná, zápichy se mi moc líbí:-))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 7. Zuzka, som tu u teba taká "staro-nová", keďže mi predchádzajúci blog prestal fungovať, ale to nie je dôležité:-).
  Chcem ti povedať, že ti úprimne a v dobrom závidím tvoju prácu, ktorú ovládaš skvele, ktorú máš doma a verím, že ti zaberá veľa času, ale ak človek robí to, čo ho baví, tak to tak vôbec nevníma. Toto by bol aj môj sen, ale nejak sa bojím naštartovať. Držím palčeky, aby sa ti stále darilo, ale to verím že bude:-)
  Krásne dník praje Helen

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Zuzí, je nádherné vidět, jak tě práce baví a naplňuje a to že máš své klienty z tolika koutů svědčí o Tvé šikovnosti a kreativně ale především, že to umíš dělat s láskou a do každého kousku dáš část své duše...... musí to být úžasné povolání- svobodné, vynalézavé, tvořivé...moc Ti to přeju a doufám, že z nějakého výletu se také stavím osobně.
  Ať Tě kreativita nikdy neopouští a chrlíš nové a nové krásné věci, pa Monča

  OdpovědětVymazat
 9. Ahojky, já zase obdivuji "skladnost" v peci ... Moc hezká dílna, Margit

  OdpovědětVymazat
 10. :)) mam nadzieję, że do Polski też wysyłasz te cudowne rzeczy.
  pozdrawiam

  OdpovědětVymazat
 11. ahoj Zuzi.Tvoja obyčajná a ešte k tomu aj zaprášená dielňa je balzam na moju dušu.už dlhší čas poškulujem po Tvojej keramike,rada by som mala doma dáky kúsok....tak ma napadlo,že si asi urobím výlet a prídem k Tebe na nákupy.mám hlinu rada,rada sa v nej čičrem, v lete v záhrade a v zime pracujem so samotvrdkou.samozrejme bez rukavíc :-).pa,jazmínna

  OdpovědětVymazat
 12. Zuzi, piękna ceramika. Życzę dużo klientów z całego świata:)))

  OdpovědětVymazat
 13. LINDO TRABALHO E JARDIM MARAVILHOSO,PARABÉNS.BOA QUINTA.VALÉRIA.(BRASIL).

  OdpovědětVymazat
 14. Krásna dielnička, krásna práca, krásne vecičky ktorá pohladia dušu. (Tú dielničku ticho závidím-ale v dobrom):-)

  OdpovědětVymazat